top of page

Jaunimo psichologinė savijauta pandemijos metu

Prof. dr. Roma Jusienė šiandien 2022-10-19 skaitys pranešimą renginyje, skirtame jaunimo psichinei (emocinei) sveikatai ir karjeros ugdymui: konferencijoje „Laimingas jaunimas – misija (ne)įmanoma?“. Pranešimo tema – „Jaunimo psichologinė savijauta pandemijos metu: kas leido išlikti geros nuotaikos ir kurti ateities palanus?“

Kaip teigia renginio organizatoriai, „pastaraisiais keliais metais patiriamos krizinės situacijos iškėlė į paviršių arba dar labiau sustiprino problemas, su kuriomis susiduria jaunimas.


Viena iš jų – suprastėjusi psichinė sveikata: nuo nesugebėjimo būti su savimi ir savęs nepažinimo iki streso mokykloje / universitete, kasdieniame gyvenime, nuo iškilusio nerimo ir nepatogumo, psichosomatikos dėl gyvo bendravimo su kitais žmonėmis iki savo emocinių ir fizinių ribų nepažinimo“...


Renginio tikslas, pasižiūrėti, kokia yra situacija, panagrinėjus giliau? Kokios yra gerosios praktikos? Ką reikėtų daryti, kad ši gyvenimo sritis tobulėtų?


Konferencijos dalyviai kviečiami ne tik įgyti žinių, bet ir kartu kurti ateities viziją jaunimui.

ČIA labai svarbus paties jaunimo vaidmuo: „Norime kurti ateitį, kuri atlieptų jaunimo poreikius jiems patiems įdomiai ir efektyviai“.


Renginio pradžia 13:00 val. Programa.

Renginio auditorija: - dirbantys su jaunimu (mokytojai, dėstytojai, psichologai, karjeros specialistai, jaunimo darbuotojai ir pan.); ir 15-30 m. amžiaus jaunimas.

Kodėl? Todėl, kad tikime, jog jaunimas ir jų dabartį ir ateitį formuojantys žmonės turi susitikti, diskutuoti ir kurti kartu.


Konferencija yra nemokama, tačiau būtina užsiregistruoti! Registracija: https://forms.gle/gi5D16sNDLz4xWFp7

Parengta pagal organizatorių info.댓글


bottom of page