top of page

Seime – tarptautinė konferencija probleminio interneto naudojimo (PIN) tema. Kviečiame stebėti!

Apie probleminį interneto naudojimą konferencijoje Seime rugsėjo 30 d. kalbės pasaulio ir Lietuvos ekspertai.

Ryt prasideda tarptautinė konferencija probleminio interneto naudojimo (PIN) tema. Kviečiame stebėti!

Registracija į konferenciją jau pasibaigusi, STEBĖTI KONFERENCIJĄ KVIEČIAME ČIA.

Rugsėjo 30 d. aptarti probleminio interneto naudojimo (PIN) keliamus iššūkius žmogui, jo psichikos ir fizinei sveikatai, visuomenei – susitinka ne tik Lietuvos probleminio interneto naudojimo srities ekspertai, bet ir pasaulyje plačiai žinomi ir daug šioje srityje nuveikę pranešėjai.


Renginyje pranešimą skaitys bei diskusijoje dalyvaus prof. dr. Roma Jusienė.


Pranešimus gyvai skaitys ir priklausomybių psichiatrijos ekspertas (lošimai, žaidimai, pornografija), mokslininkų reitinge vienas iš 5 proc. labiausiai cituojamų pasaulio psichiatrų (citavimų skaičius 58171), Jeilio universiteto medicinos mokyklos profesorius dr. Marc N. Potenza, (JAV), ir pasaulinis žaidimų ir lošimų internete tyrimų lyderis, vieno įtakingiausių žurnalų apie priklausomybes vyriausiasis redaktorius, Tarptautinės elgesio priklausomybių tyrimų draugijos prezidentas prof. dr. Zsolt Demetrovics (Gibraltaras, Jungtinė Karalystė).


Konferencijoje dalyvauti pakviesti visi besidomintys PIN tema ar dirbantys su žmonėmis, kurie su šia problema susiduria.ĮRAŠYKITE SAVO KLAUSIMĄ JAU DABAR: antros konferencijos dalies diskusijos dalyviams klausimus jau dabar galite įrašyti www.sli.do platformoje įvedus kodą #5577.


Diskusijoje dalyvaus prof. dr. Roma Jusienė (VU Filosofijos fakulteto Psichologijos institutas, „Media vaikai"), Ieva Daniūnaitė, psichologė (Paramos vaikams centras), Darius Jokūbonis, priklausomybių psichiatras (Respublikinis priklausomybės ligų centras) ir Lukas Keraitis, technologijų žurnalistas („Žinių radijas", LRT „Mokslo sriuba"), radijo ir televizijos laidų inovacijos temomis vedėjas, mokslo populiarintojas.


Diskusiją moderuos Renata Gaudinskaitė, Skaitmeninės etikos centro steigėja.


Konferenciją organizuoja: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija (LBPD), Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Higienos institutas (HI), Lietuvos psichiatrų asociacija (LPA) ir Skaitmeninės etikos centras (SEC).


Foto: Pexels, Gezer Amorim.

Comments


bottom of page