top of page

Konferencijoje apie interneto priklausomybes – mokslo pasaulio žvaigždės

Rugsėjo 30 d. Seime vyks konferencija „Probleminis interneto naudojimas ir internetinės priklausomybės: pagalba ir perspektyvos 2022“. Greta kitų ypatingų renginio pranešėjų patirtimi dalinsis ir prof. Roma Jusienė, ji skaitys pranešimą „Įtraukusis internetas: vaikai ir paaugliai. Kada laikas susirūpinti?“


Renginyje bus ir kitų Lietuvos mokslininkų bei praktikų pranešimų, visa renginio programa – čia.


Pristatome porą ryškių į renginį skaityti pranešimų atvyksiančių pranešėjų:

  • Prof. dr. Marc N. Potenza, pasaulinis priklausomybių psichiatrijos ekspertas (lošimai, žaidimai, pornografija), mokslininkų reitinge vienas iš 5 proc. labiausiai cituojamų pasaulio psichiatrų (citavimų skaičius 58171). Jis yra Jeilio (JAV) universiteto medicinos mokyklos profesorius, mokslinio instituto vadovas. Prof. dr. Marc N. Potenza priklauso 15-kos žurnalų redakcinėms kolegijoms, yra gavęs daug nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų už pažangą tyrimuose. Priklausomybių klausimais jis yra konsultavęs įvairias organizacijas, tarp jų – Nacionalinius sveikatos institutus, Amerikos psichiatrų asociaciją ir Pasaulio sveikatos organizaciją.

  • Prof. dr. Zsolt Demetrovics, Gibraltaro universiteto (UK) pasaulinis žaidimų ir lošimų internete tyrimų lyderis. Jis yra vieno iš įtakingiausių žurnalų apie priklausomybes vyriausiasis redaktorius, Tarptautinės elgesio priklausomybių tyrimų draugijos prezidentas.


Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai, skirti gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, visų specialybių gydytojams ir slaugytojams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, psichoterapeutams, psichologams, socialiniams darbuotojams, visuomenės sveikatos, kitiems sveikatos priežiūros specialistams ir mokslo darbuotojams.


Konferenciją organizuoja: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija (LBPD), Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Higienos institutas (HI), Lietuvos psichiatrų asociacija (LPA) ir Skaitmeninės etikos centras (SEC).


Kilus klausimams, susisiekime el. paštu: conferenceNI@lsmu.lt arba info@e-etika.lt

Comments


bottom of page