top of page

Kaip atpažinti ir vertinti PIN: mokymai prasidėjo

Trijų sričių specialistai, sugužėję iš viso Klaipėdos regiono, mokėsi geriau atpažinti PIN – probleminį interneto naudojimą, dirbdami su vaikais, paaugliais ir suaugusiais.

Profesorė dr. Roma Jusienė - viena iš lektorių, besidalijančių savo žiniomis ir ekspertine patirtimi mokymuose „Probleminio interneto naudojimo ir kitų technologijų naudojimo iššūkiai psichikos sveikatai: į pagalbą specialistui“, kurie startavo Klaipėdoje.

Daugeliui specialistų šiandien kyla klausimų dirbant su asmenimis, kuriems dėl pernelyg intensyvaus įsitraukimo į skaitmeninę erdvę nukenčia mokymosi pasiekimai, sveikata, santykiai ir kitos asmeninio ar profesinio gyvenimo sritys.


Mokymus taip pat vedė prof. dr. Vesta Steiblienė, dr. Julius Neverauskas, dr. Julius Burkauskas, dr. Vilma Liaugaudaitė ir Skaitmeninės etikos centro įkūrėja Rasa Jauniškienė.


Mokymų metu asmens sveikatos specialistai, psichologai, visuomenės sveikatos biurų darbuotojai ir švietimo įstaigose dirbantys specialistai ne tik klausėsi lektorių, bet ir patys dalyvavo diskusijose, kaip geriau suprasti požymius, kokias intervencijas taikyti, kada ir kur nukreipti vaikus ar suaugusius asmenis, susiduriančius su PIN.

Tokie mokymai spalio 25-28 dienomis taip pat organizuojami Kaune ir Vilniuje.

Comments


bottom of page